Image Centrum Formacyjno – Rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej „Arka” w Gródku nad Dunajcem serdecznie zaprasza rodziców na rekolekcje: „Razem przez życie”. Uczestnicy usłyszą o tym, jak budować trwały związek, jak radzić sobie z konfliktami oraz o tym, jak być twórczym mężem i żoną.


 

Dwie sesje warsztatów pokażą jak wprowadzać w życie usłyszane treści. Będzie również możliwość indywidualnych rozmów z prowadzącymi oraz udziału w wieczorach filmowych.

 

Rekolekcje poprowadzą: Michał i Urszula Piekara (autorzy licznych artykułów, audycji radiowych i telewizyjnych na temat miłości i małżeństwa. Inicjatorzy fundacji Rodzin Pełna Chata, liderzy Ruchu Życia w Obfitości. Są autorami książek: „Hallo, chłopaki! My potrafimy je kochać!”, „Przytul mnie choć na chwilę… Jak być twórczym mężem?”, „Przytul mnie choć na chwilę… Jak być twórczą żoną?”) orazks. Wacław Barnaś (rekolekcjonista Arki).

 

Termin: 25-27 czerwca. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00. Zakończenie w niedzielę około godz. 14.00.

 

Zgłoszenia można nadsyłać pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub zgłaszać telefonicznie (184401300; 184401202; 605088112; 606807407).Bliższe informacje: www.cfr-arka.pl