W miniony czwartek obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Ważną częścią świętowania tej uroczystości była procesja eucharystyczna, która przebiegała ulicami naszego miasta. Z tego powodu w czterech miejscach mieszkańcy przygotowali piękne ołtarze za co im ogromnie dziękujemy. Dziękujemy również za piękny i liczny udział w procesji – Bóg zapłać!

W czasie Oktawy Bożego Ciała codziennie po Mszy św. wieczornej - procesja Eucharystyczna. Na wszystkie procesje zapraszamy dzieci z klasy III w strojach komunijnych - ojców prosimy o niesienie baldachimu, zapraszamy dzieci sypiące kwiaty - wraz z rodzicami. Postarajmy się, aby podtrzymać w naszej parafii tradycję procesji eucharystycznych. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci i wianków.