*** Przypominamy - podczas wakacji Msze święte w ciągu tygodnia są o godzinie 6.30 oraz 18.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 17.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15.00; po koronce cicha adoracja Najśw. Sakramentu do 22.00 W sobotę o 17.30 różaniec fatimski ***

Obecny rok 2022 dla naszej parafii p.w. Ducha Świętego jest rokiem Jubileuszu 600 lecia istnienia. Przeżywamy ten czas jako okazję do dziękczynienia za wielkie Dary Boże, które przez wieki spływały i spływają na naszą parafię. W związku z Jubileuszem zaplanowano następujące wydarzenia:

- 28.05.2022r świecenia kapłańskie - Diakona Michała

- 29.05.2022r – Prymicje ks. Diakona Michał Gądka

- 05.06.2022r. - Odpust na Zesłanie Duch Świętego z udziałem Ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża (Jubileusz Kapłaństwa 60 - ks. prałata Zdzisława, 50 - ks. prałata Antoniego, 45 - ks. Jacka)

- 12.06.2022r. Jubileusz 25 lecia Ślubów Zakonnych S. Agaty

- 31.07.2022r. Odpust ku czci św. Anny z udziałem Ks. Bpa. Wiesława Lechowicza.

Będziemy przeżywać Rekolekcje w Wielkim Poście i Misje Parafialne w październiku.

Wizytówka naszej parafii

WIZYTÓWKA

Patronka naszej parafii

PATRONKA

Cmentarz online

CMENTARZ

Wystawa powstała w ramach projektu Polacy nieprzeciętni, dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ks. Józef Łakomy

Zapraszamy do obejrzenia wystawy, której bohaterem jest ks. Janusz Stanisław Pasierb.

Ks. Janusz St. Pasierb

Wszystko o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej w jednym miejscu.

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Niezbędnik katolika - czytanie na dziś, rozważanie do Ewangelii, czytania....

Czytania na każdy dzień