Zbliża się oczekiwany przez dzieci dzień św. Mikołaja. Z tej okazji nasz Parafialny Zespół CARITAS tradycyjnie urządza zbiórkę słodyczy, pomocy szkolnych oraz artykułów spożywczych w naszych sklepach. W najbliższych dniach będą w nich wystawione kosze umożliwiające podzielenie się zakupami.

Akcja będzie kontynuowana przez cały okres Adwentu, a zebrane w ten sposób produkty żywnościowe zostaną w formie paczek świątecznych dostarczone również do osób potrzebujących i samotnych w naszej parafii.
Prosimy składać produkty żywnościowe nadające się do dłuższego przechowania, które będą pomocne w przygotowaniu świątecznego stołu.

Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w tej akcji i otwartego serca na potrzeby bliźnich. Bóg zapłać za każdą pomoc.
Zebranie członków Caritas będzie w środę (27 listopada) po Mszy św. wieczornej.

Zachęcamy nowe osoby do włączenia się w dzieła Zespołu Parafialnego Caritas. Nie bądźmy obojętni na los drugiego człowieka, każdy z nas może pomóc bliźniemu w potrzebie!