?> Ogłoszenia parafialne

III Niedziela zwykła – 25.01.2015 r.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w Waszych domach, która przybliżyła nam obraz parafii od strony rodzin i ich codzienności. Wszędzie spotkaliśmy się z serdecznym przyjęciem i gościnnością. Było wiele przeżyć radosnych, ale były też spotkania trudne, czasem bolesne – ze względu na różnego rodzaju niedomagania w rodzinach jak bieda materialna, najczęściej zaniedbania moralne i religijne. Pragniemy te rodziny otoczyć serdeczną modlitwą. Jesteśmy wdzięczni za wiele życzliwych uwag odnośnie do pracy duszpasterskiej, a także za złożone ofiary. W intencjach wszystkich rodzin, które odwiedziliśmy ofiarujemy w najbliższym czasie Msze św.

2. Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowo-kolędowe wszystkie grupy parafialne: Radę Duszpasterską, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, KSM, grupę modlitewną, grupę biblijną, Rodzinę bł. Edmunda, Caritas, Poradnię Rodzinną oraz pracowników kościelnych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 26. stycznia po Mszy św. wieczornej, w salach na plebanii.

3. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę spotkanie lektorów-seniorów; w czwartek spotkanie w grupach z animatorami młodzieży klas III Gimnazjum (po spotkaniu zbiórka animatorów z księdzem opiekunem). W piątek spotkanie KSM. Wszystkie spotkania rozpoczynają się Eucharystią w kościele o godzinie 18.00.

4. W czwartek przypada 36. rocznica odejścia do Pana śp. ks. kan. Kazimierza Jarosza, b. proboszcza naszej parafii. Msza św. w jego intencji będzie o godz. 18.00. Zapraszamy.

5. W piątek o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 22.00.

6. W sobotę różaniec poprowadzi Róża św. Józefa.

7. W przyszłą niedzielę – nabożeństwo stanowe dla mężczyzn i kobiet

8. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej, o godz. 18.00 – koncert kolęd w wykonaniu solistów z Bruk-Betu i chóru parafialnego z Niecieczy. Zapraszamy.

9. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
• poniedziałek - śś. Tymoteusza i Tytusa, bpów
• wtorek – bł. Jerzego Matulewicza bpa
• środa - św. Tomasza z Akwinu, dok. Kościoła
• sobota - św. Jana Bosko

10. Msze św. w tym tygodniu:
• sobota 6.30 + Szymek Solak oraz o opiekę Bożą dla jego rodziców – int. sąsiadów z ul. Sucharskiego i Konopnickiej

11. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym ważny materiał o wizycie papieża Franciszka na Dalekim Wschodzie. Jest także Mały Gość z płytą CD z piosenkami Arki Noego oraz Żyjmy Ewangelią.

W tym tygodniu odeszli do wieczności parafianie: śp. Anna Lechowicz śp. Stanisław Buczek. Wieczne odpoczywanie…

adoinai    arka   gosc

kai   katolik    mateusz