?> Ogłoszenia parafialne

XXIV Niedziela zwykła – 14.09.2014 r.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie modlitewne grupy uwielbienia.

2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej.

3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na Mszę św. i spotkanie w czwartek 18. września.

4. W związku z XXX Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę organizujemy wyjazd autokarem w niedzielę dnia 28. września. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy.

5. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza na wykład ks. Jaklewicza z Gościa Niedzielnego poprzedzony Mszą św. w katedrze tarnowskiej dnia 16. września. Msza św. o godzinie 18.00, wykład w auli Jana Pawła II o godzinie 19.00.

6. W piątek o 15.00 tradycyjna koronka do Bożego Miłosierdzia z adoracją Najśw. Sakramentu do Mszy św. oraz wieczorna adoracja do godz. 22.00, aby przygotować się na owocne przeżycie czasu peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Jana Pawła II i św. S. Faustyny.

7. W piątek spotkanie młodzieży KSM.

8. W sobotę o godzinie 17.30 zapraszamy na różaniec, który poprowadzi Róża św. Urszuli Ledóchowskiej.

9. Dzisiaj rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania. Otoczmy modlitwą dzieci i młodzież na progu nowego roku szkolnego oraz ich nauczycieli, wychowawców i katechetów.

10. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary na cele inwestycyjne parafii.

11. Przyszła niedziela jest Światowym Dniem Środków Społecznego Przekazu.

12. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
• poniedziałek – wspomnienie NMP Bolesnej
• czwartek – wspomnienie Św. Stanisława Kostki, patronalne święto młodzieży polskiej

13. Msze św.
• poniedziałek 6.30 + Leszek Zapiór, int. sąsiadów
• poniedziałek 18.00 + Ryszard Socha, int. Katolickiego Zespołu Szkół w Niecieczy
• środa 6.30 + Leszek Zapiór – int. pracowników MALINKI
• piątek 6.00 + Zbigniew Pudełko, int. sąsiadów
• sobota 6.30 + + Zbigniew Pudełko, int. kl. III A Gimnazjum wraz z wychowawczynią
• niedziela 17.00 + Zofia Fido, int. Działkowiczów

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym II część Dzienniczka na płycie CD oraz kolejne świadectwo nawrócenia pod wpływem łaski miłosierdzia Bożego. Jest nowe Żyjmy Ewangelią, Promyczek Dobra i Mały Gość. Można nabywać Kalendarze rolników. Są także materiały przygotowujące do peregrynacji: pamiątkowe obrazki na ścianę mieszkania z datą peregrynacji oraz materiały dekoracyjne naszych domów, które będziemy przyozdabiać na czas peregrynacji (plakaty i chorągiewki).

15. Dzisiaj o godzinie 14.00 pogrzeb śp. Franciszka Podobińskiego, we wtorek będzie pogrzeb śp. Ireny Fidowicz. Dobry Jezu…

adoinai    arka   gosc

kai   katolik    mateusz