?> Ogłoszenia parafialne

XXVIII Niedziela zwykła – 19.10.2014 r.

1. W tym tygodniu przeżywaliśmy wielkie chwile szczególnego spotkania z Jezusem Miłosiernym w znaku Obrazu Jezu Ufam Tobie. Wszystkim nam udzieliła się atmosfera tego spotkania. Daliśmy piękne świadectwo głębokiego rozmodlenia. Serdecznie za nie wszystkim dziękujemy. Bardzo pragniemy, aby przeżycia tamtej doby były trwałe, by przyniosły pogłębienie wiary, zaufania Bogu i ożywiły w nas ducha modlitwy. Duchowym darem za łaskę nawiedzenia niech będą piątkowe adoracje od Godziny Miłosierdzia do 22.00. Wszystkim, którzy w różny sposób udzielali się podczas przygotowania uroczystości jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Modlitewna obecność na tych nabożeństwach będzie również przejrzystym świadectwem autentyczności naszych przeżyć podczas nawiedzenia.

3. W poniedziałek spotkanie modlitewne grupy uwielbienia. We wtorek spotkanie Kręgu biblijnego. W piątek spotkanie młodzieży KSM. Spotkania rozpoczynają się Eucharystią. Lektorów Seniorów zapraszamy na pierwszą zbiórkę w środę po Mszy św. wieczornej.

4. W środę o godzinie 16.30 w sali na plebanii będzie przesłuchanie głosów do zespołu dziecięcego Płomyki Ducha św. Zapraszamy na przesłuchanie dzieci kl. I – IV.

5. W najbliższą sobotę, tj. 25. października będzie Diecezjalne Spotkanie Misyjne Róż Różańcowych. Spotkanie odbędzie się w Krynicy, w kościele św. Antoniego i rozpocznie się o godzinie 10.00. Wyjeżdżamy autokarem o godzinie 7.00. Zapisy w zakrystii.

6. Zbliża się święto zmarłych. Przystępujmy do sprzątania cmentarza. Bardzo prosimy o stosowanie się do zasad segregacji śmieci. Zwracajmy uwagę na oznakowania kontenerów, aby choć częściowo pomniejszyć koszty wywozu śmieci.

7. W najbliższą niedzielę, tj. 26 .października w parafii Łęg Zamoście rozpoczyna się Katecheza Przedmałżeńska (Kurs P.). Pierwsze spotkanie o godzinie 18.00.

8. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na papieski fundusz misyjny wspierający misjonarzy na całym świecie.

9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienia liturgiczne:
• poniedziałek – św. Jana Kantego
• wtorek – bł. Jakuba Strzemię
• sobota – św. Jana Pawła II, papieża

10. Msze św. w tym tygodniu:
• poniedziałek 6.30 + Antoni Padło – int. sąsiadów z bloku nr 5

11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: polecamy Gościa Niedzielnego oraz Żyjmy Ewangelią oraz Miłujcie się; na dzieci oczekuje Mały Gość i Promyczek Dobra. Są różne kalendarze ścienne (m.in. misyjne).

adoinai    arka   gosc

kai   katolik    mateusz