Niedziela

 

10.11.2019

 

XXXII Niedziela zwykła

6:30

P

Dziękczynno – błagalna dla członków róży bł. Sancji Szymkowiak, o boże błogosławieństwo dla żywych i życie wieczne dla zmarłych członkiń

8:00

W

++ Zofia i Józef Blok, syn Zygmunt od Krystyny z rodziną

9:30

K

++ Anna Pięciorek w 5 rocznicę śmierci

11:00

P

Za parafian

J

O uzdrowienie i Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wnuczki

17:00

A

++ Jan Długosz, Renata Surman, Konstanty Rojek, Zofia i Józef Cebula

Intencje Mszy świętych 11 – 17 listopada 2019 roku

Poniedziałek

św. Marcina z Tours

6:30

P

O nawrócenie syna Marcina, głęboką wiarę, nadzieje i miłość i Dary Ducha Świętego

A

+ Helena Zając w 2 rocz. śmierci

K

+ Emilia Szwajkosz od Dyrekcji i Nauczycieli SP w Niedomicach (poza parafią)

9:00

P

W intencji Ojczyzny i poległych w Jej obronie od Burmistrzów Miasta-Gminy Żabno

18:00

W

+ Anna Pięciorek w 5 rocznicę śmierci od wspólnoty mieszkaniowej

J

++ Maria i Józef Lisowie w 12 rocznicę śmierci Józefa

Wtorek

św. Jozafata

6:30

A

+ Krystyna Wawrzyńska w 30 dz. od pogrzebu od siostry Teresy z mężem

P

+ Kazimierz Tatarczuch w 30 dn. od śmierci od żony Zofii

K

+ Emilia Magiera od Grażyny i Wiesława Kiełbasa z Niedomic (poza parafią)

18:00

W

+ Janina Rzeszuto z ok. urodzin od córek

J

++ Tadeusz, Felicja i Jan Więcław

Środa

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna

6:30

A

+ Krystyna Wawrzyńska od mieszkańców ul. Szkotnik

P

+ Edward Wenc od Józefa Białas z rodziną

K

+ Henryk Hajduk od Cisów (poza parafią)

18:00

J

++ Marta i Jan Bielik oraz córka Faustyna

W

+ Czesława Liro w 10 rocznicę śmierci

Czwartek

6:30

P

+ Krystyna Wawrzyńska od mieszkańców ul. Szkotnik

W

+ Edward Wenc od rodziny Panków i Stolarzy

K

+ Zofia Baran od Moniki i Bogdana z Hiszpanii (poza parafią)

18:00

A

++ Bronisława i Franciszek Łata oraz córka Anna

J

O powrót do zdrowie i potrzebne łaski dla Krzysztofa z intencji rodziny

Piątek

6:30

W

++ Maria Sajduk, Piotr i Kazimiera Ciukaj

A

+ Edward Wenc od Kazibutów z rodziną

18:00

K

++ Stefania i Mieczysław Wytrwał

P

+ Marian Adamczyk od grona przyjaciół

J

+ Helena Pochroń od Krzysztofa Lechowicza i Tadeusza Patriaka

Sobota

6:30

K

+ Józef Długosz od sąsiadów z ul. 700-lecia, bl. 2, kl.2

P

+ Edward Wenc od kolegi Jana z Gorzyc

18:00

W

+ Helena Mleczko w 1 rocznicę śmierci

A

+ Stanisław Szewczyk od Marianny i Dariusza Mucha z Dąbrowy T.

J

+ Zofia Baran o Marii i Janusza Wytrwał z dziećmi

Niedziela

 

17.11.2019

XXXIII Niedziela zwykła

6:30

W

++ Halina i Władysław Boruch

8:00

A

+ Stefania Mężyk w 4 rocznicę śmierci

K

Za dusze wypominane w wypominkach listopadowych i rocznych

9:30

J

+ Zbigniew Pudełka z okazji urodzin od żony i dzieci

11:00

P

++ Helena, Ryszard, Marian Miernowscy w 2 rocznicę śmierci Heleny

17:00

K

++ Lucyna i Mieczysław Skąpscy